Kütüphane Haftası başladı. Hayatımız kitap

Kütüphane Haftası başladı. Hayatımız kitap

İzmir Büyükşehir Belediyesi, bugün başlayan Kütüphane Haftası’nda renkli etkinliklere ev sahipliği yapacak.

İzmir Büyükşehir Belediyesi, bugün başlayan Kütüphane Haftası’nda renkli etkinliklere ev sahipliği yapacak. Büyükşehir'in toplu ulaşımı kullanırken kitap okuyan İzmirlilere küçük sürprizleri de olacak.

İzmir Büyükşehir Belediyesi, 7 günlük Kütüphane Haftası kapsamında İzmirlilere okumayı sevdirecek birçok etkinliğe imza atacak. İzmir Büyükşehir Belediyesi Gönüllü Takımı üyeleri, 25 Mart-31 Mart tarihleri arasında kutlanacak hafta boyunca, toplu ulaşımda kitap okuyan İzmirliler için “küçük sürprizlere” hazırlanırken, şehrin çeşitli bölgelerindeki durak raketlerinde de ünlü yazar ve şairlerin söz ve dizelerine yer verildi.

Bugün saat 14.00'de İzmir Büyükşehir belediyesi Kent Kütüphanesi’nde gerçekleştirilecek Kütüphane Haftası açılışında Tuğrul Keskin ve Yunus Bekir Yurdakul'un söyleşisi yer alacak. Saat 19.00’da tamamı görme engellilerden oluşan Tiyatro Nienor Braille Okuma Tiyatrosu ekibi Kent Kütüphanesi’nde sahne alacak.

26 Mart Salı günü saat 12.00’de Kent Kütüphanesi’nde Nazlı Çevik Azazi ile Masal Atölyesi, 28 Mart Perşembe saat 15.00’de ise İclal Dikici ile Çocuk Atölyesi yapılacak. Atölyeler ile ilgili detaylı bilgi http://kultursanat.izmir.bel.tr/ internet adresinden alınabilir.

Çiğli Güncel  

Lütfen yorum yapınız. Mail adresiniz görünmeyecektir. * alanlar gereklidir.


Henüz yorum yazılmamış.

SON HABERLER

PİYASA VERİLERİ

  Alış
  6.8467
  Satış
  6.8590
  Alış
  7.7356
  Satış
  7.7495
  Alış
  8.5420
  Satış
  8.5865

HAVA DURUMU

IZMIR HAVA DURUMU