Çiğli'de sosyal yardım ve dezenfeksiyon çalışmaları için online toplantı

Çiğli'de sosyal yardım ve dezenfeksiyon çalışmaları için online toplantı

Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü, ilçedeki sosyal yardım kampanyaları ve dezenfeksiyon çalışmalarına ilişkin gelişmeleri değerlendirmek üzere muhtarlarla online toplantı yaptı.

Koronavüris salgınıyla mücadele kapsamında daha önce ilçede faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşu temsilcileriyle bir araya gelerek süreci değerlendiren Başkan Utku Gümrükçü, mahalle muhtarlarıyla da online toplantıda buluştu.

26 mahalle muhtarının katıldığı toplantıda, salgına karşı alınan tedbirler ve sosyal yardım çalışmaları ele alındı. Başkan Gümrükçü, belediyenin devam eden hizmetleriyle ilgili muhtarları bilgilendirdi. Muhtarların talepleriyle ilgili notlar alan Başkan Gümrükçü, ihtiyaçların bir an önce karşılanacağının sözünü verdi. 

"EL ELE VEREREK SALGINI YENECEĞİZ"

Halk sağlığını tehdit eden Covid-19 salgınına karşı birlik ve beraberlik duygularıyla hareket etmek gerektiğini ifade eden Başkan Gümrükçü, “Hepimizin sağlığını tehdit eden bir salgınla karşı karşıyayız. Çiğli Belediyesi olarak, üzerimize düşen sorumluluklar doğrultusunda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Alınması gereken tedbirleri alıyor, imkanlarımızı halkımıza destek olmak için seferber ediyoruz. Özellikle sosyal yardım hizmetlerimizde mahalle muhtarlarımızla iş birliği içerisinde çalışıyoruz. Onlardan gelen talepleri değerlendirip, ihtiyaçlara en kısa sürede çözümler üretiyoruz. Bu sıkıntılı günleri tüm kamu kurumları olarak el ele vererek aşacağız ve sağlıklı yarınlara hep birlikte yürüyeceğiz” dedi.

Cumhuriyet Gazetesi  

Lütfen yorum yapınız. Mail adresiniz görünmeyecektir. * alanlar gereklidir.


Henüz yorum yazılmamış.

SON HABERLER

PİYASA VERİLERİ

  Alış
  6.8138
  Satış
  6.8260
  Alış
  7.5770
  Satış
  7.5907
  Alış
  8.3838
  Satış
  8.4276

HAVA DURUMU

IZMIR HAVA DURUMU