Plastik Aşklar Oyunu Basın Bülteni

Plastik Aşklar Oyunu Basın Bülteni

Plastik Aşklar, yoğun istek üzerine 21Ocak Salı Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu, 22 Ocak Çarşamba 20:30’da Konak AKM Yunus Emre Salonu’nda İzmir’li sanatseverlerle buluşuyor.

Plastik Aşklar Oyunu Basın Bülteni

Şu sıralar Türkiye turnesi yapan, yapımcılığını Anatolia Entertainment bünyesindeki Performance of Anatolia’nın üstlendiği, duayen oyuncu Oya Başar ve başarılı oyuncu Begüm Birgören’in başrollerini paylaştığı yılın en iddialı komedisi Plastik Aşklar, yoğun istek üzerine iki gün üst üste, 21Ocak Salı Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu, 22 Ocak Çarşamba 20:30’da Konak AKM Yunus Emre Salonu’nda İzmir’li sanatseverlerle buluşuyor.

Plastik Aşklar

Plastik Aşklar, tıpkı yaşadığımız zamandaki aşklar gibi… bu yapaylıkla dalga geçebildiniz mi? Gittiğiniz her ortamda, hayatın en ortasında yüzünüze iliştirdiğiniz bir Mona Lisa gülüşüyle sıyrılabildiniz mi tüm olumsuzluklardan, aşktan, sevdadan? Bir tarafta eğitimli, kültürlü, hayatla eğlenebilen, avam ama bir o kadarda alaturka bir kadın, diğer tarafta çekingen, kendini savunmaktan korkan, geleneklerden bihaber saf bir kadın… Mayıs ayı, Hıdırellez günü, doğa uyanmaya baharı getirmeye hazırdır. Farklı geçmişlerden, farklı serüvenlerden gelen bu iki kadın kendi baharlarını, karşılaştıkları bu gecede acaba neye evirecekler. Kendinizden çok şey bulacağınız muhteşem bir kahkaha tufanına hazır olun. Bizden, bizim içimizden sımsıcak bir komedi… Plastik Aşklar, sezonun en iyi komedi oyunu olmaya aday, seyirciye unutamayacağı dakikalar vadediyor.

Yazar: Ali Cüneyd Kılcıoğlu - Mitos yayınları Yönetmen: Orçun Ucal Oyuncular: Oya Başar - Begüm Birgören

Genel Koordinatör: Fatih Küçük

Reji Asistanı: Muna Dablan Halkla İlişkiler: Sevinç Özer Dramaturg: Nevra Ayşem Savaşçı Organizatör: Berkan Öz

Yapımcı: Latif Koru Anatolia Entertainment Görsel Sanatla

Çiğli Güncel  

Lütfen yorum yapınız. Mail adresiniz görünmeyecektir. * alanlar gereklidir.


Henüz yorum yazılmamış.

SON HABERLER

PİYASA VERİLERİ

  Alış
  6.7549
  Satış
  6.7671
  Alış
  7.2990
  Satış
  7.3121
  Alış
  8.2941
  Satış
  8.3373

HAVA DURUMU

IZMIR HAVA DURUMU