Çiğli Belediyesi son günlerde yaptığı çalışmalarıyla alkışlanmaktadır.

Çiğli Belediyesi son günlerde yaptığı çalışmalarıyla alkışlanmaktadır.

Son zamanlarda Çiğli Belediyesinin şehir içinde yaptığı önemli çalışmalarla öne çıkan Çiğli Şantiyesinin başarıları vatandaşlar tarafından alkışlanmaktadır.

Son zamanlarda Çiğli Belediyesinin şehir içinde yaptığı önemli çalışmalarla öne çıkan Çiğli Şantiyesinin başarıları vatandaşlar tarafından alkışlanmaktadır. Bu çalışmalar halka güven verdiği gibi, vatandaşın huzuruna da katkı sağlamaktadır. Halk arasında yaratılan bu güvenin yaratıcıları olan başta Çiğli Belediye Başkanı Utku GÜMRÜKÇÜ ve ekibi gelmektedir. Bu ekibin içinde özellikle göze çarpan Çiğli Belediyesi Şantiye Şefi Metin ÜBEYLİ ve ekibi gelmektedir. Çiğli deki bu başarılı ekibi haberleştirmek üzere Çiğligüncel Genel koordinatörü Burhan KAYA bu ekiple görüşmeye gitti ve çalışmaları yerinde görüntüledi.

  Çiğli Belediyesi Şantiye Şefi Metin ÜBEYLİ nin Çiğligüncel Genel Koordinatörüne yaptığı açıklamada, “ Ben ve ekibim alanlarda çalışmayı daha çok seviyoruz. Alanlarda bulunmamızdaki en büyük etken, halkımızın içinde gelecek memnuniyetleri, şikâyetleri dinlemek ve buna benzer konularla direk muhatap olmak, varsa bir sorun onu yerinde görmek, çözüm üretme noktasında bilgi sahibi olarak üretilecek çözüme de katkı sağlamaktır. Aksine yapılacak hizmetin yeterliliği bizim için tam olarak yapılan bir hizmet sayılmamaktadır.” Dedi.

Bu çalışmaların yapılması ile vatandaşlarımızın memnuniyetlerini açıkça dile getirmeleri bize güç vermektedir diyen ÜBEYLİ, "Halkımızın teveccühüne layık olmak için Çiğli de bu çalışmalarımızı aksatmadan yürütüyoruz. Diğer bir taraftan da bir şehrin olmazsa olmaz kimliğini belirleyen genel görüntüsüdür. Görüntüyü de tamamlayan temizlik ve düzenlemedir. Burada bize düşen görev halkın sağlığına ve huzuruna katkı sağlayan temizlik işlerini en iyi şekilde yapmaktır. Tek amacımız Çiğli’mize yeni bir kimlik kazandırmak ve İzmir İlçeleri arasında Çiğli yi olması gereken en güzel yere taşımaktır. Bu gücü Belediye başkanımız Sayın Utku GÜMRÜKÇܒnün bize verdiği destekten alıyoruz. Onun Çiğli halkının yararına yarattığı projelere katkı sağlamakta ben ve tüm şantiye ekibimin işidir.” Dedi.

İHTİYAÇ SAHİBLERİN YANINDA OLMAK !...

 Çiğli Belediyesi Şantiye Şefi Metin ÜBEYLİ; “ Bizim hizmette her zaman önceliğimiz olan, kadın, çocuk ve yaşlılarımıza öncelik tanımak onların yanında olmak ve hizmetti en güzel şekilde onlara götürmektir. Buna çok önem veriyoruz. Diğer bir taraftan Başkanımız Sayın Utku Beyin talimatları doğrultusunda ihtiyaç sahibi okullara temizliğinden, boya badanasına, çevre düzenlenmesinden asfaltına kadar elimizden gelene kadar yardım ediyoruz. Sözlerini ekledi.

Burhan KAYA

Çiğligüncel.com Gen. Koor.


  


 


 


Çiğli Güncel  

Lütfen yorum yapınız. Mail adresiniz görünmeyecektir. * alanlar gereklidir.


Henüz yorum yazılmamış.

SON HABERLER

PİYASA VERİLERİ

  Alış
  6.8514
  Satış
  6.8638
  Alış
  7.7309
  Satış
  7.7448
  Alış
  8.6170
  Satış
  8.6619

HAVA DURUMU

IZMIR HAVA DURUMU