Çiğli'de türküler sokakta söylendi

Çiğli'de türküler sokakta söylendi

Yaz ayları boyunca farklı mahallelerde düzenlediği konserlerle vatandaşlara keyifli anlar yaşatan Çiğli Belediyesi, son olarak Evka 5 Mahallesi'nde gerçekleştir.

Yaz ayları boyunca farklı mahallelerde düzenlediği konserlerle vatandaşlara keyifli anlar yaşatan Çiğli Belediyesi, son olarak Evka 5 Mahallesi'nde gerçekleştirdiği Türk Halk Müziği konseriyle mahalle sakinlerine müzik ziyafeti yaşattı. Her yaştan vatandaşın katılım gösterdiği konserde, sokakta sahne alan koro eşliğinde birbirinden güzel türküler söylendi.

Vatandaş memnun

Mahallelerde düzenlenen konserlerin vatandaşların rutin hayatın koşuşturmasından bir nebze de olsa uzaklaşmasını sağladığını belirten Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü, "Çiğlili hemşehrilerimizin aileleri ve sevdikleriyle birlikte eğlenceli vakit geçirmesi amacıyla tüm mahallelerimizde yaz boyunca ücretsiz konserler düzenledik. Bugün de Evka 5 Mahallesi sakinleriyle, düzenlediğimiz Türk Halk Müziği konserinde bir araya geldik. Bu güzel akşamda yanımızda olarak türkülerimize eşlik eden tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum" dedi.

Kaynak : Haberexpres

Lütfen yorum yapınız. Mail adresiniz görünmeyecektir. * alanlar gereklidir.


Henüz yorum yazılmamış.

SON HABERLER

PİYASA VERİLERİ

  Alış
  5.7470
  Satış
  5.7573
  Alış
  6.3352
  Satış
  6.3466
  Alış
  7.3881
  Satış
  7.4267

HAVA DURUMU

IZMIR HAVA DURUMU