Mikropsuz Bir Hayat

Mikropsuz Bir Hayat

Mahallelerde sahnelenen ücretsiz tiyatro oyunu “Mikropsuz Bir Hayat” oyunuyla çocuklar hem hoş vakit geçiriyor, hem de sağlıklı yaşam konusunda bilgileniyorlar.

Mahallelerde sahnelenen ücretsiz tiyatro oyunu “Mikropsuz Bir Hayat” oyunuyla çocuklar hem hoş vakit geçiriyor, hem de sağlıklı yaşam konusunda bilgileniyorlar.Çiğli Belediyesi sıcak yaz akşamlarını düzenlenen aktivitelerle eğlenceli hale getirmeye devam ediyor.  Çocuklara sağlıklı bir yaşam için yapılması gerekenlerin anlatıldığı “Mikropsuz Bir Hayat” adlı çocuk tiyatrosu oyunu farklı mahallelerde sahnelenmeye başlandı. 3 yıldır anasınıfları, ilkokullar ve hastanelerde tedavi gören çocuklara yönelik sahnelenen çocuk oyunu, ilk olarak Yakakent Mahallesi’nde oynandı. Oyun, çocuklar tarafından büyük bir merakla izlendi. Etkinliğe çocukların yanı sıra ebeveynler de yoğun ilgi gösterdi.

dsc_8797.jpg
 
SAĞLIKLI YAŞAMI ÖNEMSİYORUZ

Çocuklara sağlıklı bir yaşam sağlayabilmek adına farklı çalışmalar yaptıklarını belirten Başkan Utku Gümrükçü, “Düzenlediğimiz bu etkinlikle, çocuklarımız hem sağlıklı bir yaşam için neler yapmaları gerektiğini öğrenecek, hem de doyasıya eğlenecekler. Çocuklarımıza yönelik düzenlediğimiz tiyatro oyunu farklı mahallelerde devam edecek. Sağlıklı bir yaşımı önemsiyoruz ve bu oyun da bu anlamda çocuklarımızın bilinçlendirilmesi adına önemli bir çalışma” dedi.

Kaynak: Medyaege.com

Lütfen yorum yapınız. Mail adresiniz görünmeyecektir. * alanlar gereklidir.


Henüz yorum yazılmamış.

SON HABERLER

PİYASA VERİLERİ

  Alış
  6.1463
  Satış
  6.1574
  Alış
  6.6890
  Satış
  6.7011
  Alış
  7.9521
  Satış
  7.9935

HAVA DURUMU

IZMIR HAVA DURUMU